«Coca-Cola! Прямуй на Фінал Чемпіонату Світу! Збери Футбольну Колекцію!!!»
Офіційні правила акцій в Україні

 

1. ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ

Організатором акцій в рамках програми «Coca-Cola! Прямуй на Фінал Чемпіонату Світу! Збери Футбольну Колекцію!!!»” є “Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед”, підприємство з іноземними інвестиціями, 51-й км Санкт-Петербурзького шосе, с. В. Димерка, 07442, Київська обл., Україна (далі “Організатор”).

 

2. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЯХ

Брати участь в акціях мають право всі особи, що проживають на території України, крім:
а) співробітників Організатора та членів їх сімей;
б) власників, співробітників чи представників торгових організацій, які реалізують безалкогольні напої The Coca-Cola Company, та членів їх сімей;
в) власників та співробітників рекламних агентств, партнерів, причетних до проведення акціях, та членів їх сімей.

 

3. МАРКИ НАПОЇВ ТА УПАКОВКИ, ЯКІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ В АКЦІЯХ

Coca-Cola, Vanilla Coca-Cola, Coca-Cola Light, Fanta Апельсин, Fanta Лимон, Sprite в пляшках 0,5 л та 1 л зі спеціальними акційними етикетками та кришками з зображенням футбольного м’яча на зовнішньому боці:

(далі – «Спеціальні кришки»).

 

4. АКЦІЯ І

4.1 ПРИЗИ

Упродовж Акції І можна виграти наступний приз:

Приз Опис Призу Кількість Призів

Подорож для 2 осіб (переможця і супроводжуючу його особу) в Німеччину, на фінальний матч Чемпіонату Світу-2006 з футболу (надалі – Приз-Подорож).

 • Можливість для 2-х осіб відвідати фінал ЧС-2006 з футболу в Німеччині. (Програмою передбачається перебування переможців в Німеччині з 7-го липня по 10-те липня 2006 року).

 У вартість призу входять:

 •  проїзд від місця проживання  до м. Київа (для переможця з інших міст та супроводжуючу його особу) і  назад вагоном класу К (купейний)
 • Авіа-переліт Київ-Берлін-Київ з України до Німеччини і назад економічним класом,
 • Проживання в готелі класу 5***** в м. Берлін;
 • квитки на фінальний матч ЧС-2006 з футболу в Німеччині в Берліні;
 • кишенькові гроші в сумі 200 євро
  ( 50 євро на добу) на особу,
 • всі переможці і супроводжуючи їх особи, під час перебування в Німеччині, будуть застраховані від нещасних випадків компанією „INGO Украина”, . 
 • Програма перебування, місце проживання, рівень готелю, кількість відвідуваних заходів, сума кишенькових грошей - можуть змінюватися за рішенням Організатора.

 

        3


4.2 ПОРЯДОК УЧАСТІ В АКЦІЇ

Акція починається 15 травня 2006 р. і закінчується 10 червня 2006 р., або раніше цієї дати з моменту передачі всіх призів переможцям.
Для участі в акції необхідно придбати напій Coca-Cola, Vanilla Coca-Cola, Coca-Cola light, Fanta Апельсин, Fanta Лимон, Sprite у пляшках 0,5л або 1л зі спеціальними етикетками і спеціальними кришками акції з зображенням футбольного м’яча.
Якщо Ви з 15 травня до 10 червня, заглянувши під кришку, побачите надпис «Фінал Чемпіонату Світу 2006»:

Це означатиме, що Ви виграли один з 3-х головних Призів-Подорожей до Німеччини на Фінал ЧС-2006 з футболу! Порядок отримання призу викладений нижче.

 

4.3 ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ПРИЗУ

 • Якщо на внутрішній стороні Ви знайшли надпис «Фінал Чемпіонату Світу 2006», то таку кришку   можна обміняти на Приз- Подорож на двох у Німеччину на фінальний матч ЧС-2006 з футболу. Обмін відбувається у офісі компанії “Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед”, 51-й км Санкт-Петербурзького шосе, с. В. Димерка, 07442, Київска обл., Україна на умовах зазначених нижче.
 • Знайшовши на внутрішній стороні кришки повідомлення про виграш Призу-Подорожі, учасник акції має зателефонувати по телефону гарячої лінії: 8 800 50 800 80 в компанію “Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед” до 10 червня 2006 року, зареєструватися і домовитись про дату і час приїзду для передачі кришки.
 • Отримання Призу-Подорожі – на розсуд Організатора, може бути організовано як громадська подія. Для цього переможця може бути запрошено на цю подію у одну з дат на вибір Організатора. Для отримання Призу-Подорожі переможець повинен мати при собі виграшну кришку, а також паспорт і довідку про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків.
 • Для оформлення документів, необхідних для здійснення Подорожі, переможцю і супроводжуючій його особі слід звернутися в офіс Організатора в одну з дат запропонованих Організатором. Організатор не несе відповідальності за зміну в розкладі переможця, переноси часу чи відмовлення від зустрічі.
 • Організатор не несе відповідальності за будь-який збиток, нанесений як здоров’ю (життю), майну володаря Призу-Подорожі та/або особі, що його супроводжує, так і майну, здоров’ю або життю третіх осіб протягом всієї Подорожі, включаючи відвідування всіх зазначених подій. Організатор не несе відповідальності у випадку неможливості здійснення Подорожі переможцем та / або супроводжуючою його особою, у випадку відсутності необхідних для реалізації своїх прав документів (закордонний паспорт и т.і.), у випадку зайнятості в іншому місці, у випадку відмовлення посольства Німеччини у видачі в’їздної  візи, а також, у випадку несвоєчасного прибуття у визначене місце для початку Подорожі. Переможець або його законний представник має підписати на вимогу Організатора всі наданні Організатором документи, у тому числі список обов’язків і згоду на рекламу.
 • Переможець, не молодший 18 років, може отримати Приз – Подорож тільки через свого законного представника. Неповнолітні переможець і/або особа, що його супроводжує можуть вирушити в Подорож тільки за  умов супроводження повнолітньою дієздатною особою з письмовою згодою своїх законних представників. У будь-якому випадку загальна кількість осіб, які відправляються  у Подорож, не може перевищувати 2-х осіб.
 • Організатор залишає за собою право при необхідності змінити дати і програму Подорожі на свій розгляд, про що переможцям, які виграли Приз – Подорож, повідомлять додатково.
 • Всі питання і побажання відносно якості поїздки у Німеччину, повинні безпосередньо направлятися компанії тур-оператору.

5. АКЦІЯ ІІ

5.1 ПРИЗИ

Упродовж Акції ІІ можна виграти наступні призи:

Приз
Опис Призу
Кількість Призів

Керамічний стакан (надалі – Приз-Керамічний Стакан).

Керамічний стакан з футбольним зображенням (всього в акції буде використано три види стаканів, які будуть мати різні футбольні зображення; тобто кожна з трьох партій стаканів складається з 250 000 штук)

   750 000

 

5.2 ПОРЯДОК УЧАСТІ В АКЦІЇ

Акція починається 15 травня 2006 р. і закінчується 26 серпня 2006 р., або раніше цієї дати з моменту передачі всіх призів переможцям.
Для участі в акції необхідно придбати напій Coca-Cola, Vanilla Coca-Cola, Coca-Cola light, Fanta Апельсин, Fanta Лимон, Sprite у пляшках 0,5л або 1л зі спеціальними етикетками і спеціальними кришками акції з зображенням футбольного м’яча.

Якщо Ви зберете 5 Спеціальних кришок, Ви зможете отримати в обмін на надані кришки один зі 750 000 (семисот п’ятидесяти тисяч) керамічних стаканів з футбольними зображеннями. Призи-Керамічні стакани будуть видані учасникам, які першими нададуть 5 Cпеціальних кришок в Центри обміну призів.

 

5.3 ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ПРИЗІВ

 • Якщо Ви зібрали 5 Спеціальних кришок, то обміняти їх на Приз- Керамічний Стакан можна у будь-якому Центрі обміну призів, починаючи з 1 червня 2006 р. і доки Призи-Керамічні Стакани будуть в наявності в Центрах обміну призів, але не пізніше 26 серпня 2006 р. включно. Адресу найближчого Центру обміну призів переможець може дізнатися: за телефоном безкоштовної “гарячої лінії” Coca-Cola: 8-800-50-800-80 або з присвячених акції плакатів, розміщених у торгових точках, які продають продукцію з торговельними марками The Coca-Cola Company, або на сайті  www.coca-cola-ua.com.
 • Під час акції Організатор гарантує видачу 750 000 (семисот п’ятидесяти тисяч) Призів- Керамічних Стаканів. Призи-Керамічні Стакани отримають учасники, які першими звернуться до Центрів обміну призів.
 • Кожному учаснику, який приніс відповідну кількість Спеціальних кришок до Центру обміну призів, за один раз може бути видано не більше 5 (п’яти) Призів- Керамічних стаканів.
 • Цілісність призів має обов’язково перевірятися безпосередньо при отриманні. Компанія „Кока-Кола-Україна Лімітед”, Організатор, а також торгові точки, що продають продукцію з торговельними марками The Coca-Cola Company та їх відділення не прийматимуть до розгляду та/або не нестимуть відповідальності за будь-якими претензіями, пов’язаними з втратою, пошкодженням та іншим псуванням Призів після їх передачі переможцю.
 • Вручення Призів-Керамічних стаканів може бути організовано, на розсуд Організатора, як громадська подія. Переможці можуть бути запрошені на цю подію у день визначений Організатором.
 • Переможці зобов’язуються підписати на вимогу Організатора всі надані Організатором документи, які є необхідними для передачі Призів-Керамічних стаканів, включаючи список зобов’язань і згоду на рекламу.

 

6. ІНШЕ

 • Організатор не несе відповідальності за несвоєчасне подання, втрату чи пошкодження власниками Спеціальних кришок. Пошкоджені та/або фальсифіковані кришки не беруть участі в акціях.
 • Усі Спеціальні кришки, що є пошкодженими чи на яких є ознаки будь-якого втручання, а також ті, або можуть викликати сумнів у Організатора відносно їх достовірності, вважатимуться недійсними. Організатор залишає за собою право провести експертизу пред’явлених Спеціальних кришок для визначення їх достовірності. Рішення Організатора стосовно достовірності пред’явлених Спеціальних кришок буде остаточним.  
 • Організатор не бере на себе жодної відповідальності і не вступає в суперечки стосовно визначення власників Спеціальних кришок та визначення претендентів на отримання призів.
 • Обов’язки Організатора перед всіма учасниками не перевищують кількості і вартості Призи, зазначених у цих Правилах.
 • Відповідальність Організатора щодо видачі Призів обмежується виключно вищевказаною кількістю, видами та марками Призів. Призи не можуть бути замінені на призи іншого виду. Переможцям акції не може бути виплачений грошовий еквівалент вартості Призів.
 • Відповідальність за сплату особистих податків, пов’язаних з отриманням Призи, несуть переможці.
 • Усі запитання, побажання та претензії стосовно якості Призів направляються безпосередньо до компанії-виробника.
 • Беручи участь у цих акціях, їх учасники погоджуються, що в разі виграшу їхні імена і  фотографії можуть бути оголошені та використані Організатором в друкованих, аудіо- та відеоматеріалах і таке використання є безкоштовним і жодним чином не відшкодовується. З Офіційними правилами акцій можна ознайомитись в торгових точках, що беруть участь в акціях.
 • Факт участі в цих  акціях означає ознайомлення і повну згоду всіх учасників с цими Правилами участі в акціях.
 • Якщо Ви бажаєте уточнити будь-який з пунктів цих Правил, будь ласка, телефонуйте за номером „гарячої лінії” Coca-Cola: 8 800 50 800 80. „Гаряча лінія” працює з 9:00 до 21:00 з понеділка до п’ятниці, з 12:00 до 18:00 у вихідні та святкові дні. Всі розмови зі стаціонарних телефонів по Україні безкоштовні, за винятком вихідних дзвінків з мобільних телефонів, які оплачуються за тарифами відповідного мобільного оператора.
 

Coca-Cola, Coca-Cola Light, Fanta і Sprite є зареєстрованими торговельними марками The Coca-Cola Company.